Pompa zanurzeniowa 12V WaSP P2 12 m

Prosta, 12 V terenowa pompa wirnikowa do poboru wody z piezometrów o wysokości podnoszenia do 12 m przeznaczona do pracy ciągłej.

Zobacz więcej
Pompa zanurzeniowa 12V WaSP P3 18 m

Prosta, 12 V terenowa pompa wirnikowa do poboru wody z piezometrów o wysokości podnoszenia do 18 m przeznaczona do pracy ciągłej.

Zobacz więcej
Pompa zanurzeniowa 12V WaSP P5 30 m

Prosta, 12 V terenowa pompa wirnikowa do poboru wody z piezometrów o wysokości podnoszenia do 30 m przeznaczona do pracy ciągłej.

Zobacz więcej
Pompa zanurzeniowa 12V WaSP N21 21 m

Wąska 12 V terenowa pompa wirnikowa do poboru wody z piezometrów o wysokości podnoszenia do 21 m przeznaczona do pracy ciągłej.

Zobacz więcej
Pompy zanurzeniowe 12V Gigant

Terenowe, małe pompy wirnikowe z możliwością łączenia z pompami wspomagającymi o wysokości podnoszenia od 8 do 36 m

Zobacz więcej
Pompa zanurzeniowa 12V Comet 12-2T 9 m

Prosta, 12 V terenowa pompa wirnikowa do poboru wody z piezometrów o wysokości podnoszenia do 9 m.

Zobacz więcej
Pompa zanurzeniowa 12V Comet 12-4T 15 m

Prosta, 12 V terenowa pompa wirnikowa do poboru wody z piezometrów o wysokości podnoszenia do 15 m.

Zobacz więcej

Pompy zanurzeniowe 12 V, głębinowe 12 V  – Poznań

W naszej ofercie znajduje się najwyższej jakości, zgodny z najnowszymi normami sprzęt do poboru próbek wody podziemnej, w tym w wirnikowe pompy zanurzeniowe 12V i 24V. Nasze pompy zanurzeniowe 12V przeznaczone są do pracy ciągłej o możliwościach podnoszenia wody z głębokości do 30 m. Ponadto oferujemy także pompy zanurzeniowe 12V typu Gigant, które można łączyć w zestawy o możliwości podnoszenia wody z głębokości do 36 m (przy użyciu specjalistycznego regulatora przepływu) i 30 m bez regulatora. Pompy mają niewielkie średnice (od 37 mm do 46 mm), wodoszczelną obudowę i okablowanie.

Z powodzeniem mogą być stosowane w wąskich otworach. Oferowane przez nas pompy na życzenie klienta mogą być dostarczone ze specjalnym wózkiem bębnowym do wygodnego zwijania przewodu pompy oraz jej transportu. Natężenie pompowania każdej wirnikowej pompy zanurzeniowej 12V może być kontrolowane przez regulator przepływu. Posiada on wytrzymałą, aluminiową obudowę odporną na zachlapania oraz zabezpieczenia prądowe. Regulacja za pomocą pojedynczej gałki pozwala na uzyskanie szybkiego przepływu wody – nawet do 14 l/min lub wolnego poniżej 0,5 l/min zgodnie z metodą wolnego przepływu – „low-flow sampling”.