LEVELOGGER 5

Nowoczesny, automatyczny rejestrator zmian poziomu i temperatury wód podziemnych oraz powierzchniowych piątej generacji

Zobacz więcej
LEVELOGGER 5 JUNIOR

Ekonomiczny, podstawowy rejestrator zmian poziomu i temperatury wód podziemnych oraz powierzchniowych piątej generacji

Zobacz więcej
LEVELOGGER 5 LTC

Nowoczesny, automatyczny rejestrator zmian poziomu, temperatury i przewodności wód podziemnych oraz powierzchniowych

Zobacz więcej
Rejestrator telemetryczny LevelSender 5

Ekonomiczny, bezprzewodowy system do przesyłu danych z rejestratorów

Zobacz więcej
DataGrabber 5

Przenośne urządzenie do zbierania, przechowywania i transferu danych z wszystkich modeli rejestratorów poziomu wody firmy Solinst na nośnik pamięci USB

Zobacz więcej
Levelogger App 5 Interface

Przenośne urządzenie do programowania rejestratora, podglądu i transferu danych z rejestratorów firmy Solinst wykorzystując bezprzewodową technologię Bluetooth®.

Zobacz więcej
Akcesoria do rejestratorów

Przydatne akcesoria umożliwiające w pełni funkcjonalne działanie rejestratorów firmy Solinst

Zobacz więcej
Tinytag Aquatic 2

Prosty i ekonomiczny rejestrator temperatury wody o możliwości zanurzenia nawet do 500 m

Zobacz więcej

Czujnik poziomu wody w studni głębinowej, automatyczny miernik, rejestrator

W naszej ofercie posiadamy trwałe i niezawodne, automatyczne rejestratory i mierniki poziomu wody w studni i piezometrze. Rejestratory mierzą również temperaturę wody – urządzenia typu – Levelogger, a także przewodność elektrolityczną – Levelogger LTC. Są to absolutne rejestratory poziomu wody, tzn. że wymagają kompensacji ciśnienia atmosferycznego. Nasze urządzenia są w pełni programowalne – posiadają opcje planowanego startu/stopu, zapis w trybie liniowym, programowalnym i zdarzeniowym, a także podgląd na żywo dokonywanego pomiaru. Oprogramowanie jest darmowe i w języku polskim.

Nasz rejestrator poziomu wody jest z powodzeniem stosowany podczas próbnych pompowań. Ponadto nasze rejestratory używane są podczas długotrwałych monitoringów poziomu wód podziemnych oraz powierzchniowych, a także jako czujnik poziomu wody w studni głębinowej. Nasze rejestratory wykalibrowane są na ciśnienia odpowiadające od 5 do 200 m słupa wody, dlatego nadają się nawet do głębokich zanurzeń. Każdy nasz rejestrator może zostać wyposażony w bezprzewodowy system przesyłu danych na komputer np. Levelsender, co eliminuje konieczność czasochłonnych wyjazdów w teren. Wytrzymała bateria, pojemna pamięć oraz powłoka ochronna oparta na cząsteczkach tytanu sprawiają, że nasze rejestratory poziomu wody są trwałe i odporne nawet na agresywne środowisko wodne.