Elektromagnetyczny młynek hydrometryczny Valeport Model 801

Niezawodny elektromagnetyczny młynek hydrometryczny do pomiaru prędkości przepływu wody w otwartych ciekach wodnych

Zobacz więcej
Wirnikowy młynek hydrometryczny Valeport Model 001 i 002

Sprawdzone młynki hydrometryczne Model 001 i 002 do dokładnego pomiaru prędkości przepływu wody w otwartych ciekach i kanałach wodnych.

Zobacz więcej
Ekonomiczny wirnikowy młynek hydrometryczny

Podstwowy młynek hydrometryczny do badania prędkości przepływu wody powierzchniowej. Urządzenia proste w obsłudze i ekonomiczne.

Zobacz więcej

Młynek hydrometryczny – nowoczesne urządzenie do badania przepływu w rzekach

W naszej ofercie znajdują się nowoczesny wirnikowy i elektromagnetyczny młynek hydrometryczny uznanej brytyjskiej firmy Valeport, a także podstawowy młynek przeznaczony dla szkół lub zajęć ze studentami. Młynek hydrometryczny wirnikowy służy do dokładnego pomiaru prędkości przepływu wody w otwartych ciekach wodnych. Dostępne są dwa typy młynków wirnikowych – z większym i mniejszym wirnikiem.

Oba z nich zostały zaprojektowane tak, aby urządzenie było przymocowane do tyczki trzymanej przez użytkownika stojącego w płytkiej wodzie. Oba modele gwarantują szybki, wydajny i tani sposób wykonania pomiaru w różnorodnych otwartych ciekach wodnych. Rozwinięciem wirnikowego młynka hydrometrycznego jest elektromagnetyczny młynek hydrometryczny służący do dokładnego pomiaru prędkości przepływu wody w otwartych ciekach wodnych. W ofercie posiadamy młynek hydrometryczny elektromagnetyczny z dwoma różnymi typami sensorów znajdującymi zastosowanie w innych warunkach hydrologicznych. Oba sensory charakteryzują się wysoką wytrzymałością, wiarygodnością i dokładnością odczytów, a ponadto można je stosować zarówno w wodach czystych, jak i zanieczyszczonych.