Terenowa torba transportowa

Wygodna, pojemna i wytrzymała torba transportowa do elektronicznych świstawek.

Zobacz więcej
Ciężarki

Wygodne ciężarki o wadze 150 g do obciążania próbników, węży wykonane z nierdzewnej i kwasoodpornej stali, które można ze sobą łączyć.

Zobacz więcej
Filtry jednorazowe

Jednorazowe filtry Waterra o oczku 0,45 μm umożliwiają szybką i wydajną filtrację wody pobranej w terenie.

Zobacz więcej
Sznurki poliestrowe, kevlarowe oraz linki stalowe

Sznurki poliestrowe, kevlarowe oraz linki ze stali nierdzewnej idealne do zawieszania urządzeń (np. rejestratorów poziomu wody, próbników) w otworach wiertniczych lub w otwartych zbiornikach wodnych.

Zobacz więcej
Szpule na sznurek i linki

Oferowane przez nas szpule do ręcznego nawijania linek, sznurków oraz kabli usprawniają opuszczanie próbników i innych urządzeń w otworze wiertniczym lub powierzchniowym zbiorniku wodnym.

Zobacz więcej
Zatyczki do piezometrów

Systemy zatyczek do zabezpieczenia otworów badawczych

Zobacz więcej

Sprzęt do pobierania próbek wody podziemnych i powierzchniowych – niezbędne akcesoria

Oprócz sprzętu do pobierania próbek wody podziemnej i powierzchniowej oferujemy niezbędne akcesoria, które usprawnią pracę w terenie. Posiadamy szeroki wybór systemu montażu naszych urządzeń w piezometrach lub studniach, np. linki stalowe lub kevlarowe nawijane na bęben. Na życzenie klienta są one precyzyjnie wyskalowane, co gwarantuje pobór próbek wody podziemnej z dokładniej takiej głębokości, jakiej oczekuje użytkownik.

Ponadto posiadamy również ciężarki, które mogą służyć, jako obciążnik węża pompy perystaltycznej Solinst Model 410, a także same węże o różnych długościach możliwe do montażu na pompy zanurzeniowe 12V i 24V. Oferujemy także filtry jednorazowe, cele przepływowe, ciężarki oraz zatyczki do piezometrów zamykane na kłódkę, do których z powodzeniem można zamontować nasz rejestrator poziomu wody Levelogger lub inny miernik poziomu wody w studni z naszej oferty.